O nás

Kto sme ? Žiadni nováčikovia!

Už viac ako 16 rokov našim zákazníkom poskytujeme služby, ktoré vedú k spokojnosti po všetkých stránkach. V našej ponuke nájdete vkusný nábytok od renomovaných európskych a úspešných slovenských výrobcov nábytku.


OD NÁS PRE VÁS

Predaj výrobkov na komplexné vybavenie domácnosti. Nájdete u nás kompletný sortiment bytového nábytku a bytových doplnkov.


NÁBYTOK JUKO

V našich predajniach ponúkame zákazníkom výrobky s tradičnou kvalitou. Nájdete u nás rôznorodý dizajn nábytku, ktorý uspokojí vkus širokej škály našich zákazníkov. Sortiment je naozaj obsiahly, z čoho vyplývajú široké možnosti pre nášho zákazníka. Preto sa vždy snažíme ponúknuť tovar podľa jeho požiadaviek a predstáv. S každým našim zákazníkom riešime jeho želania individuálne, poradíme, informujeme, vyskladáme na rozmer. Veľkému záujmu sa teší oddelenie čalúneného nábytku. Ponúkame veľký výber sedacích súprav od kvalitného výrobcu, kde je možnosť výberu zo širokej škály látok, farebných kombinácií, no tiež možnosť vyskladania sedacích súprav na mieru, podľa veľkosti Vášho voľného priestoru. Okrem čalúnených sedacích súprav, nájdete u nás bohatú ponuku multifunkčných pohoviek, ktoré vyhľadávajú predovšetkým mladé rodiny. Prekvapia dizajnom a atraktívnou cenou. V našej ponuke nájdete taktiež drevené, jedálenské zostavy v akciových cenách, ktoré si môžete vyskladať na mieru podľa Vašich predstáv. Sektorové obývacie steny, kuchyne na mieru, sektorové študentské a detské izby, sektorové predsiene, sektorové spálne, postele a matrace/rošty na mieru, sektorový kancelársky nábytok, záhradný nábytok, sektorový nábytok do kúpeľne. Záručný a pozáručný servis zabezpečujeme spolu s našimi dodávateľmi. Kedykoľvek Vám radi poradíme, nebojte sa nás kontaktovať.

  1. osobne - osobne navštívte jednu z našich predajní v Ružomberku alebo Martine.
  2. prostredníctvom e-mailu ruzomberok@nabytokjuko.sk/martin@nabytokjuko.sk
  3. telefonicky na tel. č.: 0904 230 555/0947 903 407

Možnosti platby:

  • Za tovar platíte pri preberaní tovaru nášmu vodičovi v hotovosti, ktorý Vám dovezie tovar. Platba kartou tu žiaľ nie je možná!
  • Bankový prevod: Vašu objednávku môžete uhradiť aj vopred bankovým prevodom. Platbu realizujete podľa údajov, ktoré Vám budú po dohovore s nami zaslané mailom/sms. Tovar bude objednaný, alebo odoslaný až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet. Prevod z iných bánk môže trvať aj 2-3 dni.
  • Výhodou je, že tovar si môžete zakúpiť aj na splátky – u nás môžete nakupovať aj na splátky cez splátkovú spoločnosť QUATRO . Tovar bude objednaný, alebo odoslaný až po schválení Vašej zmluvy so splátkovou spoločnosťou. Vybavenie splátok je navyše jednoduché a veľmi rýchle. Stačí, ak si pripravíte občiansky preukaz, informácie o trvalom zdroji príjmov či telefonický kontakt do zamestnania a všetko ostatné vybavíme za vás.

Zabezpečujeme kompletné služby ako dovoz , výnos a montáž nábytku (KOMPLETNÝ SERVIS), všetko závisí od náročnosti zákazníka. Montáž nábytku vykonávajú naši pracovníci s dlhoročnou praxou. Sú vybavení profesionálnym náradím a vďaka ich skúsenostiam bude montáž pre Vás jednoduchou záležitosťou. Cena montáže je individuálna a závisí od typu nábytku a jeho špecifických technických parametrov. Informáciu o cene Vám poskytne predajca/zamestnanec priamo v predajni pri objednávke. Samozrejmosťou je i záruka pri montáži našim pracovníkom. Možnosti dopravy: Naša spoločnosť disponuje vlastnou autodopravou. V dopravnom nie je kalkulovaný výnos do bytu/domu. Dopravné je kalkulované pre územie celej SR. Váš nový nábytok Vám odovzdá na ložnej ploche nákladného vozidla, ale ak by ste potrebovali pomôcť s výnosom, po osobnej dohode na predajni alebo po telefonickej alebo emailovej dohode, Vám náš šofér ochotne pomôže. Náš zamestnanec vám po telefonickej alebo emailovej dohode zabezpečí vynesenie tovaru na vami požadované miesto podľa určitých podmienok. Na výnos objemného tovaru ako sú napr. sedacie súpravy, váľandy, zmontovaný nábytok a pod. - čiže všetko čo nedokáže vyniesť jedna osoba, zabezpečíme dvoch pracovníkov. Cena výnosu pre tento druh tovaru sa dohaduje samostatne vopred, aby nedošlo k nedorozumeniu.

Možnosť uloženia zakúpeného tovaru na sklade na čas nevyhnutný na prerábku domu (bytu).