CASTEL

CASTEL

Castel je kolekcia vyrobená z laminovanej dosky vo veľmi módnej farbe svetlý dub sonoma, ktorá je kombinovaná s drážkovanou MDF vložkou vo farbe dub sonoma truffle.

Široké zaoblené MDF rámy obopínajúce telo zdôrazňujú to, čo je v tomto projekte najdôležitejšie - pevnosť so súčasnou jemnosťou, ktorá zapadne do každého domáceho interiéru. Trojbodové LED osvetlenie a úchytky vo farbe šampanského dodávajú nábytku eleganciu, ktorá je dokonalým zakončením tejto kolekcie plnej charakteru.

Sonoma Light + MDF Sonoma Truffle


Castel 03 P alebo L - Skriňa policová 55

247,00€

Skriňa Castel sa stane skvelou súčasťou vašej obývačky, spálne, predsieňe či detskej izby. Príjemné farby a zaoblenie jej dodávajú mäkký a teplý vzhľa..

Castel 01 šatníková skriňa 92cm

394,00€

Šatníková skriňa Castel je praktickým riešením kedže má policovú časť a v druhej časti možnosť dvoch vešiakových tyčí. Je v krásnom prevedení dub sono..

Castel 02/S vitrína

342,00€

Vitrína Castel sa stane skvelou súčasťou vašej obývačky. Príjemné farby a zaoblenie jej dodávajú mäkký a teplý vzhľad. Možnosť doobjednať osvetlenie p..

Castel 04/S vitrína

255,00€

Vitrína Castel sa stane skvelou súčasťou vašej obývačky. Príjemné farby a zaoblenie jej dodávajú mäkký a teplý vzhľad. Univezrálna ľavá aj praváO..

Castel 05 komoda

243,00€

Castel sa stane skvelou súčasťou vašej obývačky. Príjemné farby a zaoblenie jej dodávajú mäkký a teplý vzhľad. pre viac komponentou Castel: CASTE..

Castel 06/S vitrína

261,00€

Vitrína Castel sa stane skvelou súčasťou vašej obývačky. Príjemné farby a zaoblenie jej dodávajú mäkký a teplý vzhľad.Možnosť dokúpiť osvetlenie políc..

Castel 08 komoda 165cm

372,00€

Castel sa stane skvelou súčasťou vašej obývačky. Príjemné farby a zaoblenie jej dodávajú mäkký a teplý vzhľad. Pre viac komponentov: CASTEL..

Castel 09 komoda 138cm

348,00€

Castel sa stane skvelou súčasťou vašej obývačky. Príjemné farby a zaoblenie jej dodávajú mäkký a teplý vzhľad. pre viac komponentov: CASTEL klikP..

Castel 10 komoda 138cm

337,00€

Castel sa stane skvelou súčasťou vašej obývačky. Príjemné farby a zaoblenie jej dodávajú mäkký a teplý vzhľad. Pre viac CASTEL: CASTEL klikPREDNÁ..

Zobrazené 1 až 9 z 15 (2 stránok)