COUNTRY

COUNTRY


Kolekcia Country je nábytok, ktorý vzbudzuje emócie. Ich jedinečný tvar, precízne spracovanie a rafinované detaily vám umožnia vytvárať aranžmány, ktoré odrážajú vaše individuálne očakávania. Medzi štýlovými vitrínami, funkčnými skrinkami a módnymi komodami bude plynúť čas v krásnom štýle. Rozťahovací stôl a funkčný príležitostný stolík sú neoddeliteľnými prvkami, vďaka ktorým si dohodnete stretnutia vo veľkej aj intímnej skupine. K žiarivým farbám blokov budú perfektne ladiť doplnky vo výrazných aj jemných farbách. Harmonická škála farieb a nezvyčajné detaily zdôrazňujú individuálny štýl každého bloku. Nábytok z radu Country - aby vás všetky tie najlepšie myšlienky spojili s vaším domovom.


Country 10l/P vitrína

294,00€

Klasika v modernom prevedení, tak by sa dal opísať nábytok z kolekcie Country. Stránka Country sa bude hodiť k provensálskemu aranžmánu, rozžia..

Country 12 vitrína

404,00€

Štvordverová sklenená vitrína v provensálskom štýle. Tento kus nábytku je ideálny na odkladanie riadu, umožňuje vám vystaviť najkrajšie prvky ri..

Country 15

397,00€

Nízka vitrína naplnená funkčnými policami a zásuvkami. Presklené dvere dodávajú ľahkosť a klasický tvar v teplých farbách dokonale zapadne do i..

Country 25

195,00€

Nízka TV skrinka v nevšednej edícii kolekcie Country. Ak snívate o provensálskom interiéri, ak máte radi klasické tvary a dekorácie, táto kolekc..

Country 26 Tv skrinka

247,00€

Trojdverová vysoká TV skrinka je návratom ku klasike, ktorá funkčne zaplní váš priestor. Nadčasová kolekcia určite osloví milovníkov štýlu Prov..

Country 35 polica

39,00€

Závesná polica namontovaná na stenu je praktickým dekoratívnym prvkom, ktorý zvýrazní a dodá charakter interiéru. Svetlé farby miestnosť rozžia..

Country 40 jedálenský rozťahovací stôl

320,00€

Stôl z kolekcie Country je nadčasová klasika a perfektný doplnok do obývačky či jedálne. Teplé farby dubu Stirling a borovice Andersen dokonale..

Country 41 konferenčný stolík

126,00€

Konferenčný stôl s doskou pokrytou laminátom. Interiér naplní teplými farbami dubu Stirling a borovice Andersen a určite osloví milovníkov prov..

Country 45 komoda 163cm

347,00€

Dvojdverová komoda s tromi zásuvkami zo série Country, ktorá dokonale ulahodí vkusu milovníkov provensálskeho štýlu. Línia odkazuje na život na..

Zobrazené 1 až 9 z 10 (2 stránok)