Obývacie steny a zostavy


Blanco obývacia zostava

593,00€

Systém Blanco je módna, svetlá a prirodzená farba nábytku, ktorá dáva veľa možností na usporiadanie interiéru. Kombinácia Sosna Śnieżna a Bodega..

Castel obývacia zostava

589,00€

Obývacia zostava Castel v modernom štýle zo zaujímavými drážkovanými lištami V zostave je Vitrína CASTEL 04/S - V20x Š55x H43Vitrína nízka C..

Country obývacia zostava

878,00€

Kolekcia Coutry je inšpirovaná prírodou, krásnym, klasickým, nábytkom v Provensálskom štýle.Štylizovaný nábytok s tradičnými tvarmi vytvára idylick..

Dallas obývacia zostava

806,00€

Kolekcia DALLAS má luxusný dizajn s moderným nádychom. Starostlivo vybrané dekory dodávajú interiéru eleganciu a sviežosť. Ďalším atraktívnym d..

Lille obývacia zostava

757,00€

Kolekcia LILLE je inšpirovaná prírodou, krásnym, klasickým, bielym nábytkom v provensálskom štýle. Štylizovaný nábytok s tradičnými tvarmi vytvár..

Lionel obývacia stena

754,00€

Kolekcia Lionel je nábytok vyrobený v kombinácii lamina (korpusy) / MDF dosky (čelá), vo farbe dub sonoma truflový / biely lesk. Program Li..

Obývacia stena Wood Obývacia stena Wood
Výpredaj
zľava 23%

Obývacia stena Wood

850,00€ 1 100,00€

Obývacia stena Wood, je moderné riešenie kombinácie bieleho lesku a prvkov dreva.  V našej akciovej zostave je TV stolík , vysoká a nízka vitrína..

Obývacia zostava NICOLE

604,00€

Obývacia zostava Nicole sme vyskladali s TV skrinky , nízkej a vysokej vitríny. vy si ju samozrejme môžete vyskladať aj inakJej celková dĺžka v tomto ..

PIK obývacia základná zostava

3 090,00€

Pik je unikátna kolekcia nábytku do obývačky, jedálne a spálne s čelami z masívneho dreva a korpusmi v prírodnej dyhe. Poteší originálnymi tvarmi..

Zobrazené 1 až 9 z 11 (2 stránok)