Rohové sedacie súpravy

Rohové sedacie súpravy

Sedacia súprava AMBER ROH

1 599,00€

Sedacia súprava AMBER ROH v tvare U, sedacia súprava s úložným priestorom (2 x) a rozkladom.Nastaviteľné opierky hlavy.Uvedená sedacia súprava je modu..

Sedacia súprava DALLAS roh

839,00€

Moderná modulová rozkladacia sedacia súprava Dallas ROH s úložným priestorom v ľavom alebo pravom prevedení. Spacia plocha: 130x205cmMateriál: p..

Sedacia súprava DIEGO roh

1 125,00€

Moderná rohová rozkladacia sedacia súprava Diego s úložným priestorom v tvare "U". Sedacia súprava ponúka aj jednotlivé komponenty, z ktorých si môžet..

ALES rohová sedacia súprava

1 359,00€

Sedacia súprava Ales s úložným  priestorom a s rozkladom na pohodlné každodenné spanie.  Môže byt v prevedený ľavá alebo pravá.V sedacej čas..

ASTI rohová sedacia súprava

1 575,00€

Rohová sedacia súprava Asti  a rozkladom na spanie vhodným na každodenné aj príležitostné použitie. V sedacej a spacej časti je použitý vlnovec a..

Camíno Roh

889,00€

Sedacia súprava Camino ROH v tvare L, sedacia súprava s úložným priestorom  a rozkladom.Nastaviteľné opierky hlavy.Možnosť výberu látky z viac ..

Camíno Roh

889,00€

Sedacia súprava Camino ROH v tvare L - lavá, sedacia súprava s úložným priestorom  a rozkladom.Nastaviteľné opierky hlavy.v látke Primo 89/84 s..

MORA rohová sedacia súprava

1 519,00€

Sedacia súprava MORA  s rozkladom na každodenné spanie a úložným priestoromSedacia časť a ložná plocha majú bonel pružinu a vlnovecVhodné pre rob..

RUBIO rohová sedacia súprava

1 429,00€

Rubio sedacia súprava rohová s rozkladom na každodenné spanie a úložným priestorom. V sedacej časti a ložnej ploche sú bonel pružiny a vlnovec.Možnosť..

Zobrazené 1 až 9 z 20 (3 stránok)